Домашні групи

 

Християнство в кожній зі своїх сфер засноване на взаємовідносинах – відносини Бога з людьми, а також людей між собою. Для того, щоб кожна людина змогла знайти спілкування і підтримку ближнього, щоб не відчував себе самотнім або другорядним, в нашій церкві існують домашні групи.

У Діяннях апостолів 2:46 написано: «І кожен день одностайно перебували в храмі, і, ломлячи хліб по домах, поживу приймали із радістю та простоті серця». З цього ми бачимо, що в учнів Ісуса Христа було два види служіння: в храмі й домах.

Домашня група в церкві – це те місце, де люди можуть ближче познайомитися, дізнатися про церкву в більш невимушеній,вільній обстановці, просто поспілкуватися, поговорити про свої проблеми і досягнення, задати питання, помолитися.

Якщо дістати з багаття палаючий вугілля, він сам по собі швидко згасне. Але варто його вкинуть назад в багаття – він знову загориться. Домашня група – це твоє багаття. Це місце, де легко горіти, молитися, зміцнюватися в Бозі.

Головна мета домашніх груп – спілкування один з одним і служіння людям, які поруч з нами.

Домашні групи в нашій церкві в Чернівцях проводяться кожного вівторка о 19:00 в різних куточках нашого міста, Ви можете вибрати найбільш зручну домашню групу до Вашого місця проживання.