Молитовне служіння

 

“Безперестанку моліться!” 1 Сол.5:17
Молитва – це ключ який відкриває усі двері. Двері до пробудження, до духовного зростання. Вона змінює твою особистість,твій характер. Ніщо інше не принесе тобі більшої користі, ніж молитва.
Одним з найважливіших служінь є загальна молитва, яку ми маємо під час кожного служіння. Ми завжди відкриваємо наші зібрання молитвою, в якій одночасно бере участь кожен присутній.
“Ще поправді кажу вам, що коли б двоє з вас на землі погодились про всяку річ, то коли вони будуть просити за неї, станеться їм від Мого Отця, що на небі!” Мт.18:19
Ми блаженні що маємо в церкві людей з якими можемо молотися про наші потреби або підтримати їх в їхніх переживаннях.
Той, що молиться перестає грішити, а грішник перестає молитися. Ким являєшся сьогодні ти?

 

Давид мав звичку проводити всю ніч в молитві. У Псалмі 62 він називає свої нічні молитви “нічною вартою”(див. Псалом 62: 7; 118: 148).
Коли учні знаходилися у в’язниці, вони не провели всю ніч в скаргах, а співали і молилися. Тому Бог почув їх і послав їм позбавлення у вигляді ангела.
Як можуть тисячі людей проводити в молитві цілу ніч? Але якщо люди можуть проводити всю ніч в дискоклубі, то чому істинні християни не можуть всю ніч молитися і поклонятися Богу? Все залежить від того, що являється нашими пріоритетами.
Хоча не так легко провести всю ніч в молитві, але приємно проводити ніч в молитві, коли присутність Господа наповнює місце, де ми зібралися.
І Давид так само стверджував, що він не може дати Богові те, що нічого йому не варто. Нічна молитва – це жертва, яку ми приносимо Богові. У нашій церкві також проходять нічні молитви, за детальною інформацією стежте за новинами церкви.